Olga Yoga Story Yoga Nidra – warsztaty w Warszawie

Yoga Nidra – warsztaty w Warszawie

Yoga Nidra
Najbliższe warsztaty cykliczne: TUTAJ
Yoga Nidra to relaksacja, przynieś ze sobą wygodny strój, dres, długi rękaw. Jeśli chcesz możesz mieć swój ulubiony kocyk lub poduszkę. Podczas Yoga Nidry nie zasypiamy, ale dbamy o komfort pozycji leżącej.

“Ludzie czują, że odpoczywają, gdy zapadają się w fotelu z filiżanką herbaty lub kawy, drinkiem lub papierosem, gdy czytają gazetę lub włączają telewizor […]
„Prawdziwy relaks to doświadczenie daleko wykraczające poza to wszystko. Aby uzyskać najgłębszy stan relaksu, trzeba być świadomym.”
„Yoga Nidra jest systematyczną metodą wywoływania całkowitego relaksu fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.” (Swami Satyananda Saraswati)

Na czym polega Yoga Nidra? Połóż się, zrelaksuj i postępuj zgodnie z instrukcjami … w trakcie 35 minut kiedy Ty leżysz z zamkniętymi oczami będziesz w stanie rozpocząć przygodę z rozluźnieniem ciała i głowy.
Nie wierzysz mi – ale to faktycznie najtrudniejsza część praktyki jogi! Sesja Yoga Nidra pozwala też zrozumieć własne cele w jodze i pomaga w trawieniu wielu sytuacji życiowych. Yoga Nidra działa na nasze ciało, a jednocześnie na poziom emocjonalny i system nerwowy.

Po zajęciach możliwość zapisania się na cały cykl Yoga Nidry Styczeń/Luty. Największe efekty relaksacyjne uzyskuje się podczas regularnej praktyki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *